[vc_row column_spacing=”40″ tablet_fullwidth_cols=”yes” center_row=”yes” bg_style=”stretch” el_id=”home-content” css=”.vc_custom_1476670680384{padding-bottom: 20px !important;}”][vc_column_text font_family=”Tahoma, Geneva, sans-serif”][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]این نرم‌افزار بر پایه سیستم کارپوشه پارس‌لاجیک ایجاد شده است و از طریق آن می‌توانید کلیه مراحل فروش را در سازمان خود به بهترین شکل اجرا و مدیریت کنید.

اتوماسیون کامل فرایند فروش شما

قابلیت‌های قدرتمند سیستم کارپوشه، این امکان را برای ما فراهم می‌آورد که فرایند فروش کسب‌وکار شما را در سیستم ایجاد کنیم و شما با کمترین تغییر در فرایندهای جاری، امکان پیاده سازی این نرم‌افزار را در سازمان خود خواهید داشت.[/vc_column_text][vc_single_image image=”7064″ alignment=”center”][/vc_row][vc_row column_spacing=”40″ tablet_fullwidth_cols=”yes” center_row=”yes” bg_style=”stretch” el_id=”home-content” css=”.vc_custom_1476670680384{padding-bottom: 20px !important;}”][vc_column_text font_family=”Tahoma, Geneva, sans-serif”][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

ایجاد بانک اطلاعاتی مشتریان

مطابق هر نرم‌افزار CRM دیگر، مبنای اصلی اطلاعات در سیستم مشتریان و ارتباطات با آنها می‌باشد. در این سیستم نیز اطلاعات کلیه مشتریان بالقوه و بالفعل در سیستم ذخیره می‌شود و می‌توانید به هر مشتری به تعداد نامحدود اطلاعات تماس مانند تلفن، ایمیل، موبایل و … اختصاص دهید. همچنین کلیه تعاملات انجام شده با مشتریان در پروفایل مشتری قابل مشاهده است.

پشتیبانی از انواع رسانه‌های ارتباطی

سیستم با پشتیبانی از ایمیل، پیامک، تلگرام، فکس و تلفن امکان ارتباط دوسویه از طریق تمامی رسانه‌های مذکور را برای شما و مشتریانتان فراهم می‌آورد. تمامی این ارتباطات با تمامی این رسانه‌ها در سوابق پرونده و پروفایل مشتری ذخیره می‌شوند.

تماس با کلیک Click to Call

با کلیک بر روی اطلاعات تماس هر مشتری به سادگی و با توجه به نوع رسانه، امکان برقراری تماس را خواهید داشت.

ایجاد پیشنهاد قیمت

ساختار پیشنهاد قیمت یا پیش‌فاکتوری که از سوی سازمان شما به مشتریانتان ارائه می‌شود از طریق فرم‌ساز در سیستم ایجاد می‌شود و پس از آن می‌توانید پیشنهادات خود را از طریق سیستم ایجاد و برای مشتریانتان ارسال کنید.

وصول مطالبات

اطلاعات پرداخت‌های مشتریان به ازای هر پیشنهاد قیمت نیز در سیستم ثبت می‌شود و به سادگی می‌توانید پیش‌فاکتورهای تسویه شده، در دست پیگیری، پرداخت در آینده و … را مشاهده کنید.

فاکتور

فاکتورهای مرتبط با هرپیشنهاد نیز در سیستم ثبت می‌شود.

محصولات و موجودی

لیست محصولات و همچنین موجودی آنها نیز در سیستم قابل تعریف است. امکان تعیین شرایط کم یا اضافه شدن به میزان موجودی محصولات با توجه به گردشکار صدور پیش‌فاکتور در سیستم وجود دارد.

اطلاع‌رسانی‌های خودکار

در کلیه مراحل گردشکار امکان انواع اطلاع‌رسانی از طریق ایمیل، پیامک و یادآوری سیستم برای کاربران، مدیران و همچنین مشتریان به صورت خودکار وجود دارد.

بهبود فرایندها

در هر زمان و با تغییر فرایندهای فروش خود می‌توانید روش فروش خود را بسادگی بهبود ببخشید.

داشبردها و گزارشهای مدیریتی

انواع داشبردها و گزارشها در سیستم وجود دارد و از طریق گزارش‌ساز می‌توانید انواع داشبرد و گزارش جدید را نیز در سیستم ایجاد کنید.

[/vc_column_text][/vc_row]

پارس‌لاجیک

تلفن: 000 74816 021