نرم‌افزار CRM و BPMS پارس‌لاجیک - Parslogic CRM & BPMS

یکی دیگر از بخش‌های اصلی سامانه مرکز ارتباط پارس‌لاجیک که به صورت یک ماژول مستقل نیز قابل استفاده است نرم‌افزار CRM و BPMS می‌باشد.

نرم‌افزار CRM پارس‌لاجیک به صورت تخصصی جهت استفاده در مراکز تماس (Call Center) و مراکز ارتباط (Contact Center) طراحی شده است و کلیه مسائل مربوط به امداد مشتریان و پشتیبانی مشتریان سازمان‌ها را به بهترین نحو پوشش می‌دهد. 

از طریق CRM تحت وب پارس‌لاجیک می‌توانید کلیه فرایندهای سازمان خود را طراحی کنید و درخواستهای مشتریان را تا حصول نتیجه در سازمان به جریان اندازید.
همچنین CRM را می‌توانید به رسانه‌ها و درگاه‌هایی مانند ایمیل، پیامک، اپ‌موبایل، چت، وب‌سایت و … متصل کنید و کلیه ارتباطات با مشتریان از طریق تمامی رسانه‌های مذکور به صورت دوطرفه از طریق CRM مدیریت می‌شوند.

مهمترین قابلیت‌های نرم‌افزار CRM و BPMS پارس‌لاجیک

لینک مکالمه ضبط شده به سابقه مرتبط در CRM

مکالمه ضبط شده به سابقه تماس ورودی یا خروجی مرتبط با آن مکالمه در CRM ضمیمه می‌شود و در هر زمان از طریق CRM می توان به آن مکالمه و توضیحات مرتبط با آن دسترسی پیدا کرد.

نمایش Pop up در CRM

شناسایی تماس‌گیرنده از طریق کالرآیدی و یا اطلاعاتی که در IVR وارد کرده است (مانند کد مشتری) و نمایش اطلاعات، سوابق قبلی مشتری و مدت زمان انتظار برای فرد پاسخگو.برای نمایش Popup نیازی به نصب یک نرم‌افزار جانبی ندارید و این اطلاعات در مرورگر نمایش داده می‌شود.

ماهیتها (فرم‌ساز)

امکان تعریف انواع فرم و ساختار اطلاعاتی جدید با توجه به فرایندها و نیازهای سازمان از طریق رابط کاربری پیشرفته پارس‌لاجیک، امکان تعریف فیلد‌های اطلاعاتی هر فرم، تعیین نام، نوع (کاراکتر، عددی، تاریخ، لیست انتخابی و …)، فیلد ضروری، شناسه فرم برای ارجاع در سایر بخشها و اسکریپت‌ها، تعیین دسترسی کاربران به فیلدهای فرم (مشاهده و ویرایش) و …

گردشکار

امکان طراحی مراحل مختلف انجام کار در سازمان از طریق رابط کاربری پیشرفته و گرافیکی نرم‌افزار پارس‌لاجیک، به جریان افتادن کارهای تعریف شده در سیستم با توجه به گردشکاری که به آن اختصاص داده شده بر اساس شرایط تعیین شده و انتقال گردشکار از یک مرحله به مرحله بعدی، امکان تعیین مهلت انجام، کاربر اقدام کننده، اولویت، توضیحات برای هر یک از مراحل گردشکار و استفاده از اطلاعات مراحل پیشین از طریق اسکریپت نویسی و همچنین استفاده از فرمها و ماهیتهای ساخته شده در بخش فرم‌ساز.

گزارش‌ساز

قابلیت تعریف انواع گزارش از طریق گزارش‌ساز در سیستم، امکان گزارش‌گیری از ماهیت‌های (فرم‌های) ایجاد شده با توجه به ارتباطات تعریف شده بین آنها و تعیین شروط متنوع بر روی اطلاعات نمایش داده شده در هر گزارش در پنل مدیریتی گزارش‌ساز، نمایش گزارشهای تولید شده در ساختار ، امکان جابجایی و تغییر در گروه‌بندی فیلدهای گزارش، همچنین امکان دریافت خروجی اکسل برای کلیه گزارشهای تولید شده.

Unified Messaging

مخاطبین شما می توانند از طریق تلفن، صندوق صوتی، ایمیل، فکس، پیامک، ثبت درخواست در وب سایت، تماس از طریق وب سایت و تلگرام درخواست های خود را برای مرکز ارتباط ارسال کنند. سیستم کلیه درخواستها را دریافت، به هر درخواست موضوع و یک کد پیگیری یکتا اختصاص می دهد و درخواست تا حصول نتیجه در سازمان به جریان می افتد. مخاطبین نیز می توانند از طریق هر رسانه ای درخواست خود را پیگیری کنند.

شیفت و SLA

شیفت‌های کاری مختلف، روزهای کاری، تعطیلات و همچنین ساعت‌های کاری در هر روز از سال را می‌توانید در سیستم تعریف کنید و با توجه به اطلاعات ارائه شده مهلت واقعی وظایف و زمان واقعی صرف شده جهت انجام یک وظیفه محاسبه می‌شود. علاوه بر امکان تعریف شیفت‌های کاری امکان تعریف سطوح سرویس مختلف با توجه به اهمیت هریک از مشتریان در سیستم وجود دارد و بر اساس سطوح سرویس تعریف شده سیستم به صورت خودکار مهلت انجام و زمان تاخیر هر کار را محاسبه می‌کند.

کلیک و تماس

برای برقراری تماس با مشتریان از طریق تلفن، فکس، ایمیل، تلگرام و پیامک فقط کافیست مشتری را جستجو و بر روی اطلاعات تماس او کلیک کنید.

یکپارچه، تحت وب و مستقل از سیستم عامل

برای دسترسی به کلیه رسانه های ارتباطی و امکانات سیستم پارس‌لاجیک کافیست از هر سیستم عاملی و از طریق مرورگر کروم یا فایرفاکس به سیستم وارد شوید و از امکانات آن استفاده کنید.

سادگی استفاده

رابط کاربری فارسی، ساده و استاندارد بهمراه استفاده از المان های مشخص برای هر موجودیت سیستم سبب می شود زمان آموزش کاربران سیستم بسیار کوتاه گردد و کاربران به سادگی بتوانند از قابلیت های مختلف سیستم استفاده کنند.

استفاده در مراکز مشاع

از قابلیت های منحصر به فرد نرم افزار پارس لاجیک، تعریف مرزمندی و دسته بندی بر روی اطلاعات و کاربران می باشد به نحوی که امکان تعریف چندین CRM در یک سیستم با دسترسی های کاملا مجزا و مستقل وجود دارد. وجود چنین قابلیتی امکان استفاده از سیستم پارس لاجیک را در مراکز ارتباط مشاع که به سازمان ها و مشتریان مختلفی خدمت ارائه می دهند را فراهم می آورد

سوابق مشتریان

کلیه اقداماتی که در رابطه با هر مشتری در سیستم انجام می شود در پرونده آن مشتری ذخیره و در سوابق او قابل دسترس می باشد.

چت کاربران

کاربران سیستم برای پیش‌برد کارهای خود می‌توانند با یکدیگر چت کنند که این گفتگو در سوابق کاربران و پرونده‌های مرتبط نیز ذخیره و در آینده قابل استناد می‌باشد همچنین مراجعین به سایت نیز می توانند از طریق چت با کارشناسان پاسخگو درخواست های خود را طرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

تولید کد پیگیری برای فکس‌های دریافتی

پیش از آغاز به دریافت فکس توسط سیستم، یک کد پیگیری برای فکس تولید و به اطلاع ارسال کننده فکس رسانده می شود که در آینده می تواند با تماس با مرکز تماس یا مراجعه به وب سایت و اعلام کد پیگیری، از اقداماتی که بر روی فکس انجام شده است مطلع گردد.

تماس انبوه

ارسال ایمیل، فکس، تماس خودکار خروجی و پیامک به صورت انبوه از طریق سیستم وجود دارد. کلیه این ارتباطات در پرونده مشتری در CRM نیز ذخیره می شود.

هشدارهای هوشمند

قابلیت بسیار پیشرفته ارسال هشدارهای هوشمند با توجه به اتفاقات پیش آمده در سیستم، برای مثال ارسال یک پیامک یا ایمیل برای مدیر مرکز تماس در صورت ثبت بیش از تعداد تعیین شده از یک موضوع خاص در یک بازه زمانی مشخص. (مثلا ثبت بیش از 10 مشکل تراکنش ناموفق در 30 دقیقه اخیر)

اطلاعات کاربردی که برای پاسخگویی منسجم، صحیح و یکسان از سوی کلیه اپراتورهای مرکز تماس در اختیار ایشان قرار می گیرد. کارشناسان پاسخگو می توانند اطلاعات موجود در درخت دانش را برای تماس گیرندگان از طریق ایمیل و پیامک نیز ارسال کنند. برای آشنایی بیشتر با این قابلیت به صفحه درخت دانش مراجعه کنید.

گزارش‌های ترکیبی

در مرکز تماس پارس لاجیک، هر اطلاعاتی که در سیستم تولید و ثبت می شود قابل جستجو و گزارش گیری می باشد. همچینین با توجه به ارتباط نزدیکی که بین سرورهای تلفنی، رسانه و CRM وجود دارد امکان گزارشگیری ترکیبی نیز از اطلاعات این سرورها وجود دارد. کلیه گزارشات قابلیت نمایش بصورت نموداری و جدولی با همراه ارائه خروجی اکسل را دارند.

چت از دیگر رسانه‌های ارتباطی در سامانه پارس‌لاجیک است و سه مدل زیر در دسترس است:

  • چت سایت: مشتریان می‌توانند از طریق درگاه چت در سایت، با تیم پشتیبانی شما گفتگو کنند و درخواستهای خود را طرح نمایند.
  • چت‌بات: که توسط شما جهت پاسخ گویی خودکار به مشتریان طراحی می‌گردد، مشتریان می‌توانند پاسخ بسیاری از درخواستهای خود را بدون نیاز به تیم پشتیبانی و به صورت اتوماتیک از چت‌بات دریافت کنند.
  •  پیام‌رسان سازمانی: پرسنل شرکت شما می‌توانند از طریق این قابلیت به سادگی به یکدیگر در ارتباط باشند.

با آشنایی کامل با قابلیت ‌های چت پارس‌لاجیک می‌توانید به صفحه چت در سایت مراجعه کنید.

 

 

پارس‌لاجیک

تلفن: 000 74816 021