مرکز تماس (کالسنتر) پارس‌لاجیک - Parslogic Call Center

سرور تلفنی سامانه مرکز ارتباط پارس‌لاجیک که خود به صورت یک محصول مستقل نیز قابل استفاده است و سازمان‌ها می‌توانند از این محصول در کنار سامانه‌های نرم‌افزاری خود مانند CRM و … استفاده کنند. مهمترین قابلیت‌های آن به شرح زیر است:

IVR پیشرفته:

درخت اطلاع‌رسانی گویا یا IVR از مهمترین بخش‌های هر سیستم تلفنی است، که مدیر سیستم با کمک آن می‌تواند سناریوی تماس‌های ورودی کالسنتر را طراحی کند. ماژول IVR نرم‌افزار مرکز تماس پارس‌لاجیک از طریق یک رابط گرافیکی پیشرفته و تحت وب این امکان را به شما می‌دهد که به سادگی IVR مرکز تماس خود را طراحی کنید.

این IVR از گره‌های مختلفی مانند پخش صدا، دریافت عدد، صندوق صوتی، ارسال و دریافت فکس، صف (کالسنتر)، امتیازدهی و … پشتیبانی می‌کند.

علاوه بر گره‌های مذکور دو گره بسیار پیشرفته نیز در IVR به شرح زیر وجود دارد:

  • گره شرط: از طریق این گره سیستم با توجه به شرایط به صورت خودکار مسیر تماس‌گیرنده را تعیین می‌کند، برای مثال می‌تواند کالرآیدی تماس‌گیرنده را بررسی و در صورتی که آن شماره به یک مشتری VIP تعلق داشت، تماس گیرنده را به صورت خودکار به صف مشتریان VIP هدایت کند.
  • گره عملیات: از طریق این گره می‌توانید بدون نیاز به یک خط برنامه‌نویسی سمت IVR، وب‌سرویس سایر سامانه‌های خود را فراخوانی و برخی از خدمات خود را به صورت self service به مشتریان خود ارائه دهید. برای مثال مشتری می‌تواند شماره سفارش خود را از طریق شماره‌گیر تلفن وارد کند و سیستم IVR با فرخوانی یک وب‌سرویس از back office وضعیت سفارش، تاریخ تحویل و … را برای مشتری پخش کند یا حتی اطلاعات مورد نیاز را از طریق پیامک برای مشتری ارسال کند.

داشبردهای پارس‌لاجیک:

از دیگر ابزارهای قدرتمند سامانه تلفنی پارس‌لاجیک، داشبردهای آن است. انواع داشبردها و والبردهای این سامانه به مدیر کالسنتر این امکان را می‌دهد که به سادگی و در هر لحظه از وضعیت مرکز تماس خود مطلع گردد.

برای مشاهده جدیدترین داشبردهای مرکز تماس پارس‌لاجیک می‌توانید به صفحه داشبردهای جدید در مرکز تماس پارس‌لاجیک مراجعه کنید.

سایر قابلیت‌های نرم‌افزار مرکز تماس پارس‌لاجیک:
کالسنتر

مدیریت تماس های ورودی به مرکز تماس و قرار دادن تماس گیرندگان در صف انتظار، اعلام موقعیت آنها در صف، توزیع تماس ها بین اپراتورهای آزاد از طریق الگوریتم های مختلف مانند بیکارترین اپراتور، ماهرترین اپراتور و …، اعلام کد اپراتور پیش از اتصال تماس و امکان امتیازدهی به مکالمه در پایان آن از مهمترین قابلیت های بخش کال سنتر می باشد.

شنیدن Online مکالمات

برای نظارت هرچه بهتر بر مکالماتی که در حال انجام می باشد، ناظر مرکز تماس می تواند به مکالمات به سه حالت نامحسوس(هیچکدام متوجه نمی شوند)، شنیدن مکالمه و راهنمایی (اپراتور صدای ناظر را می شنود ولی تماس گیرنده متوجه نمی شود) و کنفرانس (مکالمه بین تماس گیرنده، ناظر و اپراتور) بر مکالمات نظارت لحظه ای داشته باشد.

تخمین نیروی انسانی

شیفت بندی مناسب و تعیین تعداد نیروی مورد نیاز در هر شیفت از مهمترین دغدغه های مدیر مرکز تماس می باشد، سیستم از طریق این بخش می تواند با توجه به اطلاعات و گزارشات ثبت شده و همچینین داده های تخمینی حداقل اپراتور مورد نیاز در هر شیفت با توجه به Service Level تعیین شده در مرکز تماس را محاسبه کند.

پشتیبانی از VOIP

پاسخگویی به تماس‌ها از هر نقطه و از طریق بستر شبکه و اینترنت با IP-Phone و Soft-Phone و قابلیت دورکاری.

ضبط مکالمه

کلیه مکالمات در سیستم ضبط می‌شود و کاربران با توجه به سطح دسترسی های تعریف شده به آنها دسترسی دارند.

گزارش های مرکز تماس

بیش از 80 گزارش متنوع بر روی کلیه پارامترهای مرکز تماس شامل اپراتورها، مکالمات، زمان انتظار، امتیازهای کسب شده، IVR، ورود و خروج اپراتورها از صف، کارایی و ... به صورت نمودار و جدول با قابلیت خروجی اکسل در دسترس است.

هشدارهای هوشمند

یک امکان فوق‌العاده که از طریق آن می‌توانید با تنظیم هشدارهایی در شرایط خاص، مدیران را از وقوع یک اتفاق غیر منتظره در مرکز تماس مطلع کنید. برای مثال ارسال پیامک برای مدیر کالسنتر در شرایطی که میانگین زمان انتظار از 5 دقیقه تجاوز کرده یا ارسال ایمیل برای سوپروایزر زمانی که طول صف انتظار به 30 نفر رسید.

پارس‌لاجیک

تلفن: 000 74816 021