قابلیت‌های سیستم تلفنی پارس‌لاجیک
voip
پشتیبانی از VOIP

پاسخگویی به تماس‌ها از هر نقطه و از طریق بستر شبکه و اینترنت با IP-Phone و Soft-Phone و قابلیت دورکاری.

voiceRecording
ضبط مکالمه

کلیه مکالمات در سیستم ضبط می‌شود و کاربران با توجه به سطح دسترسی های تعریف شده به آنها دسترسی دارند.

ivr-monitor-final
درخت اطلاع رسانی گویا (IVR)

طراحی سناریوی تماس های ورودی از طریق IVR پارس لاجیک با یک رابط کاربری منعطف و قدرتمند امکان پذیر است. امکانات بسیار پیشرفته مانند ارتباط با سایر بانک های اطلاعاتی، ارتباط با وب سرویس، تعریف شرط های متنوع، شناسایی مشتریان VIP و بسیاری قابلیت های دیگر در بخش سیستم وجود دارد.

crm&popUp
داشبرد مرکز تماس

امکان نظارت لحظه ای بر وضعیت مرکز تماس شامل تعداد تماس گیرندگان حاضر در صف انتظار، تعداد اپراتورهای فعال پاسخگو، وضعیت هر اپراتور (آزاد، غیرفعال، در حال مکالمه و ..) ، تعداد تماس های پاسخ داده شده در آن روز، اپراتورهای غیرفعال، میانگین زمان مکالمات و انتظار، تعداد تماس های پاسخ داده شده و از دست رفته و … از طریق داشبرد مرکز تماس.

ListenCall
شنیدن Online مکالمات

برای نظارت هرچه بهتر بر مکالماتی که در حال انجام می باشد، ناظر مرکز تماس می تواند به مکالمات به سه حالت نامحسوس(هیچکدام متوجه نمی شوند)، شنیدن مکالمه و راهنمایی (اپراتور صدای ناظر را می شنود ولی تماس گیرنده متوجه نمی شود) و کنفرانس (مکالمه بین تماس گیرنده، ناظر و اپراتور) بر مکالمات نظارت لحظه ای داشته باشد.

callCenter
Call Center

مدیریت تماس های ورودی به مرکز تماس و قرار دادن تماس گیرندگان در صف انتظار، اعلام موقعیت آنها در صف، توزیع تماس ها بین اپراتورهای آزاد از طریق الگوریتم های مختلف مانند بیکارترین اپراتور، ماهرترین اپراتور و …، اعلام کد اپراتور پیش از اتصال تماس و امکان امتیازدهی به مکالمه در پایان آن از مهمترین قابلیت های بخش کال سنتر می باشد.

tahlilNiro
تخمین نیروی انسانی

شیفت بندی مناسب و تعیین تعداد نیروی مورد نیاز در هر شیفت از مهمترین دغدغه های مدیر مرکز تماس می باشد، سیستم از طریق این بخش می تواند با توجه به اطلاعات و گزارشات ثبت شده و همچینین داده های تخمینی حداقل اپراتور مورد نیاز در هر شیفت با توجه به Service Level تعیین شده در مرکز تماس را محاسبه کند.

IVR-WebService
امکان فراخوانی وب سرویس از طریق IVR

از طریق این قابلیت جدید، تماس با وب سرویس، ارسال اطلاعات وارده شده توسط تماس‌گیرنده (شماره حساب، کد کاربری، و …)، دریافت اطلاعات تکمیلی از وب‌سرویس و ارائه آن به تماس گیرنده امکان‌پذیر می‌باشد. مهمترین مزیت این قابلیت این است که توسعه سیستم تلفنی و اتصال آن به سایر سیستم‌های سازمان به سادگی و بدون نیاز به برنامه‌نویسی خاصی از سوی پارس‌لاجیک و فقط با تولید وب‌سرویس برای هرکدام از نرم‌افزارها امکان‌پذیر خواهد بود.
سیستم‌هایی مانند تلفن‌بانک، پیگیری مرسولات، وضعیت اشتراک و … از طریق این قابلیت قابل پیاده‌سازی می‌باشند.

report
گزارش های مرکز تماس

بیش از ۸۰ گزارش متنوع بر روی کلیه پارامترهای مرکز تماس شامل اپراتورها، مکالمات، میانگین زمان مکالمات و انتظار، امتیازهای کسب شده، IVR، ورود و خروج اپراتورها از صف، کارایی مرکز تماس، طیف تماس ها و بسیاری گزارش دیگر به صورت نمودار و جدول با قابلیت خروجی اکسل در دسترس است.