کارهایی که مراکز ارتباط با مشتری موفق انجام می دهند

کارهایی که مراکز ارتباط با مشتری موفق انجام می دهند

۱ گروهی از کارشناسان، به تماسی به صورت زنده گوش دهند و نقطه نظرهای خود را بیان کنند.

جلساتی داشته باشید که در آن کارشناسان به تماس زنده ای گوش دهند و به صورت زنده نقطه نظرات خود را به همکاری که تماس را پاسخ داده است، بگویند. کارشناسان نظرات و انتفادهای همکاران خود را نسبت به افراد تیم مدیریت بهتر قبول می کنند.

۲ پیوند بین پرداخت اضافه و کیفیت کار کارشناسان

با ارتباط دادن اضافه حقوق به کیفیت کار های انجام شده می توانید موفقیت های زیادی را کسب کنید

۳ به تیم کنترل کیفیت یاد آور شوید موفقیتها را گوش زد شوند.

به تیم کنترل کیفیت یاد آور شوید که موفقیتها را نیز گوش زد کنند.کار آنها فقط گوشزد کردن اشتباهات نیست.

۴ به کارشناسان اجازه دهید که تماس های یکدیگر را بشنوند.

به کارشناسان خود اجازه دهید که تا به تماس های یکدیگر گوش کنند. این کار به کارشناسان کمک می کند تکنیک هایی را که همکاران آنها استفاده کرده اند را یاد بگیرند و از آنها در شرایط مشابهی که برای خود آنها ممکن است اتفاق بیفتد، استفاده کنند. بعضی از مراکز ارتباط پا را فراتر گذاشته و به همه افراد اجازه می دهند که به همه مکالمات ضبط شده دسترسی داشته باشند.

۵ ازکارشناسان بخواهید تماسهای خود را بشنوند و ارزیابی کنند

از کارشناسان بخواهید به تماس های روزانه خود گوش کنند و به آنها امتیاز دهند. بیشتر کارشناسان این کار را باعث پیشرفت خود می دانند.

۶ از کارشناسان جدید بخواهید که تماس های خود را ارزیابی کنند.

در جلسه های رفع اشکال،از کارشناسان جدید خود بخواهید که به تماس هایی که از قبل ضبط شده اند گوش دهند و تماس ها را در کنار یکی از اعضای تیم کنترل کیفیت ارزیابی کنند.

۷ نقطه نظراتی را که مربوط به تماس کارشناسان می باشد مستقیما برای آنها ارسال کنید

تمامی تماسهای کارشناسان را ارزیابی کنید و نظرات تماس گیرندگان را به صورت مستقیم برایشان ارسال کنید. این امر باعث پیشرفت کارشناسان شده و مشخص می کند که باید در چه جاهایی تمرکز کنند.

۸ از بهترین سوپروایز خود بخواهید تا به بقیه Coachها کمک کند

از سرپرست بهترین تیم خود بخواهید که به دیگر سرپرست هایی که در ایجاد ارتباط با کارشناسان خود مشکل دارند، کمک کند. این نکته به کسانی که مرکز تماس In-House دارند کمک زیادی می کند.

۹گروه ها، خودشان شرح مسئولیت های خودشان را طراحی کنند

برای اینکه به تیم های خود کمک کنیم و آنها را نسبت به دیدگاه های شرکت آگاه کنیم از آنها بخواهید که خودشان شرح مسئولیت هایشان را طراحی کنند. این کار باعث می شود درحالی که متناسب با دید سازمان کار خود را انجام می دهند،

۱۰نماینده ای را به عنوان رساننده صدای کارشناسان به مدیریت انتخاب کنید

داشتن نماینده همیشه کار خوبی است. درسته که روش قدیمی است اما هنوز جواب می دهد. از این طریق کارمندان می توانند نظرات و همین طور نگرانی های خود را با شما در میان می گذارند تا آنها را به گوش مدیریت برسانید.

۱۱ اجازه دهید ایده های جدید کارمندانتان عملی شوند

اجازه دهید که کارشناسان ایده های جدید خود را در مرکز ارتباط با مشتری اجرا کنند. این موضوع باعث افرایش طرح ها و نقشه های جدید میشود.
۱۲ راجع به پیشنهادات کارمندان در جلسات ماهانه گفتگو کنید

با داشتن صندوق پیشنهادات به صورت مجازی می توانید در جلسات ماهانه مدیریتی راجع به طرح های پیشنهاد شده به گفت و گو بپردازید. اجازه دهید که همه از پیشنهادات داده شده مطلع شوند و آنها را در جریان طرحی که قرار به اجرا آن است، قرار دهید.

۱۳ اجازه دهید کارشناسان ساز و کارهای خود را طراحی و ساده سازی کنند

اجازه دادن به کارشناسان برای طراحی و ساده سازی ساز و کارشان نسبت به اینکه این کار را تیم مدیریتی طراحی کند که هر روز با آن درگیر نیستند می تواند برای مرکز ارتباط شما کار آمدتر باشد.

۱۴ قرارهای ملاقات منظمی برگزار کنید تا کارمندان راجع به نظرات خود باهم بحث کنند

ما قرار ملاقات های منظم با تمام کارمندان برگزار کرده به طوری که بتوانند به راحتی با یکدیگر درباره کسب و کار به گفتگو بپردازند.
۱۵شبکه های اجتماعی را تحت نظر داشته باشید تا دید مناسبی از مشتریان خود داشته باشید

تحت نظر داشتن شبکه های اجتماعی دید مناسبی از مشتریان به ما میدهد مخصوصا وقتی مشتریان توئیتی راجع به تماس یا ایمیلی که با ما تجربه کردند را منتشر می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *