voip

ارائه شماره‌ ۴ رقمی و شماره ۵ رقمی به کسب و کارها از خدمات جذاب مخابرات می‌باشد.

پیش از این برای دریافت شماره ۴ یا ۵ رقمی باید درخواست خط e1 می‌کردید اما اخیرا این سرویس‌ از طریق خطوط SIP یا sip trunk (سیپ ترانک – sip ترانک) عرضه می‌شود.

SIP یک پروتکل انتقال صدا و تصویر بر روی بستر IP است.

ظرفیت sip trunk های ارائه شده توسط مخابرات ۳۰ خط می‌باشد و قابلیت اضافه شدن ظرفیت در بسته‌های ۳۰ تایی وجود دارد.

بر روی شماره ۵ رقمی خود می‌توانید تا ۹۹۹ شماره منحصر بفرد تعریف کنید. برای مثال پارس‌لاجیک از طریق sip trunk خود امکان تعریف شماره‌های ۷۴۸۱۶۰۰۰ تا ۷۴۸۱۶۹۹۹ را دارد.

جهت خرید sip trunk باید به نزدیک‌ترین مرکز مخابرات مراجعه نمایید و مدارک مورد نیاز برای دریافت آن به شرح زیر است:

– اساسنامه شرکت

– روزنامه رسمی تاسیس و تغییرات شرکت

– فرم کد اقتصادی

– معرفی نامه نماینده شرکت

– نامه درخواست ممهور به مهر و امضا مدیر عامل و دارندگان امضا شرکت

– اصل و کپی و کارت ملی و شناسنامه نماینده شرکت

– تکمیل فرم کارت اشتراک و فرم پرسشنامه

تجهیزات مورد نیاز جهت بهره‌برداری از sip ترانک:

– مودم G.SHDSL

– مرکز تلفن با قابلیت اتصال به SIP Trunk

مرکز تلفن SIP ترانک پارس‌لاجیک – Parslogic IP PBX

از مرکز تماس SIP پارس‌لاجیک می‌توانید برای مدیریت خطوط SIP خود استفاده کنید. مهمترین قابلیت‌های این سیستم به شرح زیر است:

voip
پشتیبانی از VOIP

پاسخگویی به تماس‌ها از هر نقطه و از طریق بستر شبکه و اینترنت با IP-Phone و Soft-Phone و قابلیت دورکاری.

voiceRecording
ضبط مکالمه

کلیه مکالمات در سیستم ضبط می‌شود و کاربران با توجه به سطح دسترسی های تعریف شده به آنها دسترسی دارند.

ivr-monitor-final
درخت اطلاع رسانی گویا (IVR)

طراحی سناریوی تماس های ورودی از طریق IVR پارس لاجیک با یک رابط کاربری منعطف و قدرتمند امکان پذیر است. امکانات بسیار پیشرفته مانند ارتباط با سایر بانک های اطلاعاتی، ارتباط با وب سرویس، تعریف شرط های متنوع، شناسایی مشتریان VIP و بسیاری قابلیت های دیگر در بخش سیستم وجود دارد.

crm&popUp
داشبرد مرکز تماس

امکان نظارت لحظه ای بر وضعیت مرکز تماس شامل تعداد تماس گیرندگان حاضر در صف انتظار، تعداد اپراتورهای فعال پاسخگو، وضعیت هر اپراتور (آزاد، غیرفعال، در حال مکالمه و ..) ، تعداد تماس های پاسخ داده شده در آن روز، اپراتورهای غیرفعال، میانگین زمان مکالمات و انتظار، تعداد تماس های پاسخ داده شده و از دست رفته و … از طریق داشبرد مرکز تماس.

ListenCall
شنیدن Online مکالمات

برای نظارت هرچه بهتر بر مکالماتی که در حال انجام می باشد، ناظر مرکز تماس می تواند به مکالمات به سه حالت نامحسوس(هیچکدام متوجه نمی شوند)، شنیدن مکالمه و راهنمایی (اپراتور صدای ناظر را می شنود ولی تماس گیرنده متوجه نمی شود) و کنفرانس (مکالمه بین تماس گیرنده، ناظر و اپراتور) بر مکالمات نظارت لحظه ای داشته باشد.

callCenter
Call Center

مدیریت تماس های ورودی به مرکز تماس و قرار دادن تماس گیرندگان در صف انتظار، اعلام موقعیت آنها در صف، توزیع تماس ها بین اپراتورهای آزاد از طریق الگوریتم های مختلف مانند بیکارترین اپراتور، ماهرترین اپراتور و …، اعلام کد اپراتور پیش از اتصال تماس و امکان امتیازدهی به مکالمه در پایان آن از مهمترین قابلیت های بخش کال سنتر می باشد.

report
گزارش های مرکز تماس

بیش از ۸۰ گزارش متنوع بر روی کلیه پارامترهای مرکز تماس شامل اپراتورها، مکالمات، میانگین زمان مکالمات و انتظار، امتیازهای کسب شده، IVR، ورود و خروج اپراتورها از صف، کارایی مرکز تماس، طیف تماس ها و بسیاری گزارش دیگر به صورت نمودار و جدول با قابلیت خروجی اکسل در دسترس است.