قابلیت‌های نرم‌افزار CRM، BPMS و رسانه‌ها
RecordCallLinkToCrmHistory
لینک مکالمه ضبط شده به سابقه مرتبط در CRM

مکالمه ضبط شده به سابقه تماس ورودی یا خروجی مرتبط با آن مکالمه در CRM ضمیمه می شود و در هر زمان از طریق CRM می توان به آن مکالمه و توضیحات مرتبط با آن دسترسی پیدا کرد.

crm&popUp
نمایش Pop up در CRM

شناسایی تماس‌گیرنده از طریق کالرآیدی و یا اطلاعاتی که در IVR وارد کرده است (مانند کد مشتری) و نمایش اطلاعات، سوابق قبلی مشتری و مدت زمان انتظار برای فرد پاسخگو.برای نمایش Popup نیازی به نصب یک نرم‌افزار جانبی ندارید و این اطلاعات در مرورگر نمایش داده می‌شود.

Entity
ماهیتها (فرم‌ساز)

>امکان تعریف انواع فرم و ساختار اطلاعاتی جدید با توجه به فرایندها و نیازهای سازمان از طریق رابط کاربری پیشرفته پارس‌لاجیک، امکان تعریف فیلد‌های اطلاعاتی هر فرم، تعیین نام، نوع (کاراکتر، عددی، تاریخ، لیست انتخابی و …)، فیلد ضروری، شناسه فرم برای ارجاع در سایر بخشها و اسکریپت‌ها، تعیین دسترسی کاربران به فیلدهای فرم (مشاهده و ویرایش) و …

flowchart
گردشکار

امکان طراحی مراحل مختلف انجام کار در سازمان از طریق رابط کاربری پیشرفته و گرافیکی نرم‌افزار پارس‌لاجیک، به جریان افتادن کارهای تعریف شده در سیستم با توجه به گردشکاری که به آن اختصاص داده شده بر اساس شرایط تعیین شده و انتقال گردشکار از یک مرحله به مرحله بعدی، امکان تعیین مهلت انجام، کاربر اقدام کننده، اولویت، توضیحات برای هر یک از مراحل گردشکار و استفاده از اطلاعات مراحل پیشین از طریق اسکریپت نویسی و همچنین استفاده از فرمها و ماهیتهای ساخته شده در بخش فرم‌ساز.

shift
شیفت و SLA

شیفت‌های کاری مختلف، روزهای کاری، تعطیلات و همچنین ساعت‌های کاری در هر روز از سال را می‌توانید در سیستم تعریف کنید و با توجه به اطلاعات ارائه شده مهلت واقعی وظایف و زمان واقعی صرف شده جهت انجام یک وظیفه محاسبه می‌شود. علاوه بر امکان تعریف شیفت‌های کاری امکان تعریف سطوح سرویس مختلف با توجه به اهمیت هریک از مشتریان در سیستم وجود دارد و بر اساس سطوح سرویس تعریف شده سیستم به صورت خودکار مهلت انجام و زمان تاخیر هر کار را محاسبه می‌کند.

UnifiedMessaging
Unified Messaging

مخاطبین شما می توانند از طریق تلفن، صندوق صوتی، ایمیل، فکس، پیامک، ثبت درخواست در وب سایت، تماس از طریق وب سایت و تلگرام درخواست های خود را برای مرکز ارتباط ارسال کنند. سیستم کلیه درخواستها را دریافت، به هر درخواست موضوع و یک کد پیگیری یکتا اختصاص می دهد و درخواست تا حصول نتیجه در سازمان به جریان می افتد. مخاطبین نیز می توانند از طریق هر رسانه ای درخواست خود را پیگیری کنند.

chat
چت

کاربران سیستم برای پیش‌برد کارهای خود می‌توانند با یکدیگر چت کنند که این گفتگو در سوابق کاربران و پرونده‌های مرتبط نیز ذخیره و در آینده قابل استناد می‌باشد همچنین مراجعین به سایت نیز می توانند از طریق چت با کارشناسان پاسخگو درخواست های خود را طرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

gozareshsaz
گزارش‌ساز

قابلیت تعریف انواع گزارش از طریق گزارش‌ساز در سیستم، امکان گزارش‌گیری از ماهیت‌های (فرم‌های) ایجاد شده با توجه به ارتباطات تعریف شده بین آنها و تعیین شروط متنوع بر روی اطلاعات نمایش داده شده در هر گزارش در پنل مدیریتی گزارش‌ساز، نمایش گزارشهای تولید شده در ساختار ، امکان جابجایی و تغییر در گروه‌بندی فیلدهای گزارش، همچنین امکان دریافت خروجی اکسل برای کلیه گزارشهای تولید شده.

Form
فرم های نظرسنجی

برای اطلاع از نظر مشتریان درباره محصولات و خدمات سازمان خود، می توانید انواع فرم های نظرسنجی را در سیستم تعریف و پس از انجام نظرسنجی گزارشات تحلیلی و متنوعی از پاسخ مشتریانتان دریافت کنید.

Knowledgetree
درخت دانش

اطلاعات کاربردی که برای پاسخگویی منسجم، صحیح و یکسان از سوی کلیه اپراتورهای مرکز تماس در اختیار ایشان قرار می گیرد. کارشناسان پاسخگو می توانند اطلاعات موجود در درخت دانش را برای تماس گیرندگان از طریق ایمیل، پیامک و تلگرام نیز ارسال کنند.

responsive
رابط کاربری واکنش گرا (Responsive)

با توجه به همه گیر شدن استفاده از تبلت و تلفن های هوشمند، همچنین توسعه شبکه های ۳G و ۴G، نرم افزار پارس‌لاجیک به نحوی طراحی شده است که امکان استفاده از آن در انواع دستگاه ها با سایز صفحه نمایش مختلف به سادگی امکان پذیر است و کاربران سیستم از هر جا و از طریق هر وسیله ای می توانند به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

MixReport
گزارش های ترکیبی

در مرکز تماس پارس لاجیک، هر اطلاعاتی که در سیستم تولید و ثبت می شود قابل جستجو و گزارش گیری می باشد. همچینین با توجه به ارتباط نزدیکی که بین سرورهای تلفنی، رسانه و CRM وجود دارد امکان گزارشگیری ترکیبی نیز از اطلاعات این سرورها وجود دارد. کلیه گزارشات قابلیت نمایش بصورت نموداری و جدولی با همراه ارائه خروجی اکسل را دارند.

multiCall
تماس انبوه

ارسال ایمیل، فکس، تماس خودکار خروجی و پیامک به صورت انبوه از طریق سیستم وجود دارد. کلیه این ارتباطات در پرونده مشتری در CRM نیز ذخیره می شود.

ClickCall
کلیک و تماس

برای برقراری تماس با مشتریان از طریق تلفن، فکس، ایمیل، تلگرام و پیامک فقط کافیست مشتری را جستجو و بر روی اطلاعات تماس او کلیک کنید.

systems
یکپارچه، تحت وب و مستقل از سیستم عامل

برای دسترسی که کلیه رسانه های ارتباطی و امکانات سیستم پارس‌لاجیک کافیست از هر سیستم عاملی و از طریق مرورگر کروم یا فایرفاکس به سیستم وارد شوید و از امکانات آن استفاده کنید.

system2
simple
سادگی استفاده

رابط کاربری فارسی، ساده و استاندارد بهمراه استفاده از المان های مشخص برای هر موجودیت سیستم سبب می شود زمان آموزش کاربران سیستم بسیار کوتاه گردد و کاربران به سادگی بتوانند از قابلیت های مختلف سیستم استفاده کنند.

telegram
تلگرام

امکان استفاده از تلگرام به عنوان یک رسانه نوظهور و بسیار مقبول در مرکز ارتباط پارس لاجیک وجود دارد.

WebCall
تماس تحت وب

مشتریان شما از هر نقطه دنیا می توانند با مراجعه به وب سایت، از طریق اینترنت، بدون پرداخت هزینه مخابرات با مرکز تماس شما ارتباط برقرار کنند.

moshaaaa
استفاده در مراکز مشاع

از قابلیت های منحصر به فرد نرم افزار پارس لاجیک، تعریف مرزمندی و دسته بندی بر روی اطلاعات و کاربران می باشد به نحوی که امکان تعریف چندین CRM در یک سیستم با دسترسی های کاملا مجزا و مستقل وجود دارد. وجود چنین قابلیتی امکان استفاده از سیستم پارس لاجیک را در مراکز ارتباط مشاع که به سازمان ها و مشتریان مختلفی خدمت ارائه می دهند را فراهم می آورد.

notification
هشدارهای هوشمند

قابلیت بسیار پیشرفته ارسال هشدارهای هوشمند با توجه به اتفاقات پیش آمده در سیستم، برای مثال ارسال یک پیامک و یک ایمیل برای مدیر مرکز تماس در صورت بیشتر شدن تعداد افراد منتظر در صف از ۱۵ نفر.

fax
استفاده در مراکز مشاع

پیش از آغاز به دریافت فکس توسط سیستم، یک کد پیگیری برای فکس تولید و به اطلاع ارسال کننده فکس رسانده می شود که در آینده می تواند با تماس با مرکز تماس یا مراجعه به وب سایت و اعلام کد پیگیری، از اقداماتی که بر روی فکس انجام شده است مطلع گردد.

mobileApp
نرم‌افزار موبایل

نسخه موبایل مرکز ارتباط پارس‌لاجیک برای سیستم عامل اندروید با قابلیت‌هایی مانند نمایش لیست وظایف، انجام وظایف، اطلاعات مشتریان، محل مشتری در نقشه، مکان فعلی پشتیبان و … سهولت استفاده از نرم‌افزار را در هر جا برای کاربران فراهم می‌آورد.

customerHistory
سوابق مشتریان

کلیه اقداماتی که در رابطه با هر مشتری در سیستم انجام می شود در پرونده آن مشتری ذخیره و در سوابق او قابل دسترس می باشد.

PMI - Parslogic Management Interface

از قابلیت های پیشرفته سیستم پارس‌لاجیک که این امکان را برای برنامه نویس های سایر سیستم ها فراهم می آورد که با فراخوانی وب سرویس های استاندارد پارس‌لاجیک از طریق دیگر نرم افزارها با پارس لاجیک در ارتباط باشند.

pmi