راه هایی برای تشویق کارشناسان مرکز تماس به خوردن آب بیشتر در فصل تابستان

راه هایی برای تشویق کارشناسان مرکز تماس به خوردن آب بیشتر در فصل تابستان

به مناسبت فصل گرم تابستان مطلبی را آماده کرده ایم که در آن بررسی می کنیم چگونه کارشناسان خود را تشویق به نوشیدن
آب بیشترکنید.

۱ اطمینان حاصل کنید که کارشناسان شیفت خود را با یک لیوان آب تازه بر روي میزهایشان شروع می کنند

اهمیت این موضوع دقیقا به اندازه بررسی کردن هدست کارشناسان که باید به درستی کار کند می باشد و باید این فرهنگ در مرکز تماس شکل گیرد که کارشناسان شیفت خود را با یک لیوان آب تازه بر روي میزهایشان شروع کنند. زمانی که این فرهنگ جا بیفتد، هریک از کارشناسان قبل از اینکه پشت میزهاي کار خود قرار بگیرند یک لیوان آب هم بر روي میز خود قرار می دهند.حتی، سرپرست تیم ها هم می توانند این مسئولیت را قبول کنند و در شروع شیفت ها همان طور که درحال قدم زدن هستند،بررسی کنند که تمامی لیوان ها پر شده باشند.

۲ از آب سرد کن استفاده کنید

یکی از راه های Hydrate نگه داشتن کارشناسان مرکز تماس این است که در اتاق آنها اب سرد کن قرار دهید. هم استفاده از ان بسیار راحت است، هم آب تصفیه شده و با طعم بهتری نسبت به شیر آب می باشد و هم همیشه خنک است !

۳ از نی های رنگی استفاده کنید

فضاي شادي را با استفاده از نی هاي با مزه و رنگارنگ براي کارشناسان خلق کنید. معمولا هم می توانید در مغازه ها، نی هايارزان پلاستیکی با رنگ هاي شاد پیدا کنید. براي ایجاد انگیزه لزوما نباید هزینه هاي سنگین انجام داد!

۴ فریزرها را با بستنی یخی پر کنید

کی میگه که آب باید حتما در دماي اتاق قرار گیرد تا شامل مصرف ۸ لیوان آب در روز شود ؟نگه می دارد، بلکه باعث خنک Hydrate این که کارشناسان به فریزر پر بستنی یخی دسترسی داشته باشند نه تنها آنها را شدن و سرحال نگه داشتن آنها در فصل گرم تابستان می شود.

۵ بر روي بطري هاي آب نشانه گذاري کنید تا کارشناسان متوجه آب مصرفی خود شوند

به هر یک از کارشناسان بطري بزرگی بدهید (مثلا بطري ۱ لیتري) یا از آنها بخواهید که از خانه با خودشان بیاورند. سپس بطري ها باید با مارکر، طوري که زمان هاي مختلف روز را نشان دهد علامت گذاري شوند. به عنوان مثل، بالاترین قسمت ساعت ۸ و پایین ترین قسمت ساعت ۵ بعد از ظهر را نشان دهد. بطري ها باید در ابتداي هر روز با هدف رسیدن به خط هاي مختلف در زمان هاي مشخص شده پر شوند. این کار به متوجه شدن مقدار آب دقیقی که کارشناسان در طول روز مصرف کرده اند، کمک می کند.

۶ تنوع ایجاد کنید

متاسفانه، چاي و قهوه اي که در طول روز می نوشیم شامل ۸ لیوان آب حساب نمی شود، اما به این معنی نیست که کارشناسان فقط باید آب بنوشند. شما می توانید با استفاده از انواع تخم هاي گیاهی یا تیکه هاي بریده شده لیمو طعم هاي خوبی را به آب اضافه کنید. اضافه کردن این طعم ها در طولانی مدت کمک به علاقه مند نگه داشتن کارشناسان نسبت به چیزي که می نوشند می کند. فقط مراقب مقدار شکر موادي که اضافه می کنید باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *